Mesaj gönder
Ana sayfa

Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
1985'ten beri Hensen Graphite, dünya çapındaki müşterilere gururla hizmet vermektedir.
Hensen Graphite'in kurucusu ve sahibi olan Bay Peizhai Mo, kendi şirketini kurmadan önce, Çin'in en ünlü ve önemli devlete ait grafit şirketi olan Nanshu Graphite Mine'da çalışmaktadır.
Bugünlerde Bay Peizhai Mo, Hensen Graphite'in gelecekteki gelişimine rehberlik etmek için deneyimini ve bilgeliğini kullanarak iş dünyasında hala aktif.
Yıllarca süren geliştirmeden sonra Hensen Graphite, Heilongjiang'da bir madene, dört işletme fabrikasına, Qingdao'da bir satış ofisine ve Laixi'de genel merkeze sahiptir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanarak, grafit için tercih edilen tedarikçi konumumuzu korumaya devam ediyoruz.Hensen Graphite, yangın geciktiriciler, sürtünme malzemeleri, piller, yakıt hücreleri, yağlayıcılar, dökme metaller, delme, boyalar, kaplamalar ve plastikler dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel uygulamalara 30.000TPA'dan fazla çeşitli grafit ürünü tedarik etmektedir.
Hensen Graphite kurulduğu günden beri gözlerini açtı ve sadece Çin'de değil, tüm dünyada kaliteli grafit ürünleri tedarik etti (aşağıda gri olarak işaretlenmiştir).
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Qingdao Hensen grafit, 1985'ten beri dünya hizmetindedir ve katot malzemesi tedarik etmek için 2018'de İç Moğolistan'ı kurmuştur.

Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : Hensen

No. Çalışanları : 100~300

Yıllık satış : 44850000-74750000

Yıl kurulan : 1985

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Sertifikalar