Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerMikronize Grafit Tozu

Elektriksel İletkenlik Mikronize Grafit Tozu 2um-50um Yüksek Karbonlu Grafit

Sertifika
Çin Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Elektriksel İletkenlik Mikronize Grafit Tozu 2um-50um Yüksek Karbonlu Grafit

Elektriksel İletkenlik Mikronize Grafit Tozu 2um-50um Yüksek Karbonlu Grafit
Elektriksel İletkenlik Mikronize Grafit Tozu 2um-50um Yüksek Karbonlu Grafit Elektriksel İletkenlik Mikronize Grafit Tozu 2um-50um Yüksek Karbonlu Grafit

Büyük resim :  Elektriksel İletkenlik Mikronize Grafit Tozu 2um-50um Yüksek Karbonlu Grafit

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Qingdao
Marka adı: Hensen
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20ton
Fiyat: USD300/T-USD2000/T
Ambalaj bilgileri: 20 feet konteyner için Jumbo çanta 20 ton
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Ayda 1000 Ton

Elektriksel İletkenlik Mikronize Grafit Tozu 2um-50um Yüksek Karbonlu Grafit

Açıklama
Ürün adı: Mikro Toz Grafit Malzeme: grafit
Renk: Siyah Boyut: 2-50um
Ürün adı: Mikronize Grafit Tozu Karbon: %95-99
Vurgulamak:

Elektriksel iletkenlik Mikronize Grafit Tozu

,

2um Yüksek Karbonlu Grafit

,

Elektriksel iletkenlik grafit 50um

Mikro toz grafit

 

Yüksek hızlı değirmen, Raymond değirmen, havalı değirmen ve diğer gelişmiş öğütme ekipmanlarını kullanan mikro toz grafit.Esas olarak toz metalurjisi, yağlama yağı, gres, kuru pil, iletken kaplama, yağlama kaplaması, Ulusal Savunma Bilim, Teknoloji ve Sanayi Komisyonu'nun bilimsel araştırmalarında, bilimsel araştırma kurumlarında, sivil nükleer enerji, havacılık ve stratejik güç girişimlerinde kullanılır. silahlar, duman koruyucu silahlar vb.

 

özellikler

 

Özellikler aşağıdaki gibidir: 100 göz, 200 göz, 325 göz, 800 göz, 1200 göz, 2000 göz, 4000 göz, 5000 göz, 8000 göz, 10000 göz, 12000 göz ve diğer modeller, Korozyon önleyici kaplama özel, kauçuk özel, yağlama yağı özel, cam elyaf takviyeli plastik özel, özel mürekkep, kuru pil özel, azaltılmış pil özel, yağlayıcı kaplama, toz metalurjisi özel, grafit özel.

detaylar için.

Seviye D10
(um)
D50
(um)
D90
(um)
Karbon İçeriği
(%)
Kütle yoğunluğu
(g/l)
Nem
(%)
HSMG35 15±5 35±5 70±10 95-99 550-600 <0.5
HSMG25 7±3 25±5 60±10 95-99 350-450 <0.5
HSMG20 6±3 20±5 38±8 95-99 300-405 <0.5
HSMG10 4±1.5 10±2 25±6 95-99 200-300 <0.5
HSMG6BP 3±1 6±1.5 22±5 95-99 100-170 <0.5
HSMG4 2±1 4±1 11±2 95-99 130-230 <0.5

 

 

 

           

 

Asıl amaç

1, refrakter malzemeler olarak: grafit ve yüksek sıcaklık direncine sahip ürünleri, yüksek mukavemet özellikleri, metalurji endüstrisinde esas olarak grafit pota üretmek için kullanılır, çelik yapımında grafit genellikle külçe, metalurji fırın astarının koruyucu bir maddesi olarak kullanılır.

 

2, iletken malzemeler olarak: elektrik endüstrisinde elektrotlar, fırçalar, karbon çubuklar, karbon tüpler, cıva konumlandırıcı anot, grafit contalar, telefon parçaları, televizyon resim tüpü kaplaması vb. üretmek için kullanılır.

 

3, aşınmaya dayanıklı yağlama malzemeleri için: grafit genellikle makine endüstrisinde yağlayıcı olarak kullanılır.Yağlama yağı genellikle yüksek hız, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç koşulları altında kullanılamaz ve grafit aşınmaya dayanıklı malzemeler, yağlama yağı işi olmadan (a) 200~2000 ℃ sıcaklıkta çok yüksek kayma hızında olabilir.Grafitten yapılmış piston kapları, sızdırmazlık halkaları ve yataklar, aşındırıcı ortamların taşınması için birçok ekipmanda yaygın olarak kullanılmaktadır.Çalışırken yağlama yağına ihtiyaç duymazlar.Grafit ayrıca birçok metal işleme (tel çekme, boru çekme) için iyi bir yağlayıcıdır.

 

4, grafit iyi kimyasal stabiliteye sahiptir.Grafitin özel işlenmesinden sonra, korozyon direnci, iyi termal iletkenlik, düşük geçirgenlik, çok sayıda ısı eşanjörü, reaksiyon tankı, yoğuşma cihazı, yanma kulesi, emici, soğutucu, ısıtıcı, filtre, pompa ekipmanı üretiminde kullanılır.Petrokimya, hidrometalurji, asit ve alkali üretimi, sentetik elyaf, kağıt ve diğer endüstriyel sektörlerde yaygın olarak kullanılan, birçok metal malzemeden tasarruf sağlayabilir.

 

5, döküm, alüminyum döküm, kalıplama ve yüksek sıcaklıkta metalurjik malzemeler: grafitin küçük termal genleşme katsayısı ve termal şokun değişebilme yeteneği nedeniyle, grafit siyah metal döküm boyut hassasiyetini kullandıktan sonra cam kalıp olarak kullanılabilir, pürüzsüz yüzey yüksek verim, işlem yapmadan veya biraz işlem yapmadan kullanabilirsiniz, böylece büyük miktarda metal tasarrufu sağlar.Çimentolu karbür ve diğer toz metalurjisi işlemlerinin üretimi, genellikle grafit malzemeden kalıp haline getirilir ve porselen tekne ile sinterlenir.Monokristal silikon kristal büyüme potası, bölgesel arıtma kabı, braket fikstürü, indüksiyon ısıtıcısı vb. yüksek saflıkta grafit ile işlenir.Ek olarak, grafit ayrıca vakumlu ergitme grafit ısı yalıtım levhası ve tabanı, yüksek sıcaklığa dayanıklı fırın borusu, çubuk, levha, kafes ve diğer bileşenler için de kullanılabilir.

 

6, atom enerjisi endüstrisinde ve ulusal savunma endüstrisinde kullanılır: grafit, atom reaktörlerinde kullanılan iyi nötron moderatörüne sahiptir, uranyum grafit reaktörü daha yaygın olarak kullanılan bir atom reaktörüdür.Güç için kullanılan atom enerjisi reaktöründeki yavaşlayan malzeme yüksek erime noktasına, stabiliteye ve korozyon direncine sahip olmalıdır ve grafit yukarıdaki gereksinimleri tam olarak karşılayabilir.Atomik reaktör olarak kullanılan grafitin saflığı çok yüksektir ve safsızlık içeriği onlarca PPM'yi geçmemelidir.Özellikle bor içeriği 0,5PPM'den az olmalıdır.Savunma sanayinde, grafit ayrıca katı yakıtlı roketler için meme, füzeler için burun konisi, uzay yolculuğu ekipmanları için yedek parçalar, ısı yalıtım malzemeleri ve radyasyondan korunma malzemeleri yapmak için kullanılır.

 

7, grafit ayrıca kazan kireçlenmesini önleyebilir, ilgili birim testi, suya belirli bir miktarda grafit tozu eklenmesinin (ton su başına yaklaşık 4 ~ 5 gram) kazan yüzeyinde kireçlenmeyi önleyebileceğini gösterir.Ayrıca metal bacalarda, çatılarda, Köprülerde, borularda grafit kaplı pas önleyici olabilir.

 

8, grafit kurşun kalem, pigment, parlatma maddesi olarak kullanılabilir.Grafitin özel işlenmesinden sonra ilgili sanayi departmanları için çeşitli özel malzemeler yapılabilmektedir.

Ayrıca grafit veya hafif sanayi cam ve kağıt parlatıcı ve pas önleyici madde, kurşun kalem, mürekkep, siyah boya, mürekkep ve suni elmas, elmasın vazgeçilmez hammaddelerinin imalatıdır.Çok iyi bir enerji tasarrufu ve çevre koruma malzemesidir, Amerika Birleşik Devletleri onu araba aküsü olarak kullanmıştır.Modern bilim ve teknolojinin ve endüstrinin gelişmesiyle birlikte, grafit uygulaması hala genişlemektedir, yüksek teknoloji alanında yeni kompozit malzemelerin önemli bir hammaddesi haline gelmiştir, ulusal ekonomide önemli bir role sahiptir.

 

Elektriksel İletkenlik Mikronize Grafit Tozu 2um-50um Yüksek Karbonlu Grafit 0

S: Fabrikanız nerede bulunuyor?Orayı nasıl ziyaret edebilirim?

C: Fabrikamız, zengin kömüre sahip Çin'in Shandong Eyaleti'nde bulunmaktadır. Tüm müşterilerimiz, evden veya

yurtdışında, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

S: Örneği nasıl alabilirim?

C: Numuneleri ücretsiz olarak tedarik etmek istiyoruz, ancak navlun ücretlerini ödemeniz gerekiyor.

S: Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor?

C: Kalite önceliklidir.Şirketim en başından sonuna kadar kalite kontrolüne her zaman büyük önem vermektedir.

S: Size nasıl ödeme yapabilirim?
C: PI'mizi onayladıktan sonra sizden ödemenizi isteyeceğiz.T/T, kullandığımız en olağan yöntemlerdir.

S: Üretim hattındaki tüm malları nasıl kontrol ediyorsunuz?
A: yerinde inceleme ve bitmiş ürün incelememiz var.Bir sonraki adım üretim prosedürüne girdiklerinde malları kontrol ediyoruz.

 

İletişim bilgileri
Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd.

İlgili kişi: Hera Huang

Tel: 13220942308

Faks: 86-0532-8099-3622

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)